Historia Firmy

Historia Firmy Investerce Sp. z.o.o

Eksperci w swojej branży!

Nie jesteśmy największą firmą, ale wieloletnie doswiadczenie pozwala nam twierdzić że jesteśmy w czołówce najbardziej doświadczonych firm.
Nie mamy zespołu specjalistów, jest nas kilku, ale każdy z nas ma spory bagaż doświadczeń co pozwala wybrnąć z każdej nie przewidzianej sytuacji.

Rejestracja Firmy

Po trzynastu latach pracy w branży płytkarskiej na terenie Niemiec i Polski, pod właśnymi firmami oraz jako osoba zatrudniona na etacie przyszedł czas na postawienie czegoś większego.
Postanawiamy połączyć siły ze wspólnikiem aby mieć siłę roboczą i kapitał na możliwość składania ofert w coraz większych projektach.

Inwestycję

Aby zapewnić firmie stabilność finasową większość kapitału inwestujemy w nieruchomości, metale szlachetne, oraz akcje/obligacje/Forex. Suma inwestycji sięgneła 160 000 złotych

Ostatnie projekty Niemcy

Ostatnie lata założyciele Investerce Sp. z.o.o działali na terenie Niemiec wykańczając luksusowe posiadłości kamieniem naturalnym, mozaiką, laminam(płytki ceramiczne dużego formatu). Pozwoliło nam to na zdobycie sporego doświadczenia w małych projektach jak i dyżych projektach przekraczające kilka set metrów kwadratowych.