Układanie płytek - Katowice

Odwiedź nas

  • Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00
  • Sobota Telefonicznie
  • Niedziela Lepiej nie ;)

Firma Investerce specjalizuje się w pracach glazurniczych. Zajmujemy się układaniem klasycznych płytek, a także gresu i terakoty w Katowicach i innych regionach kraju. Jesteśmy też otwarci na współpracę z klientami zagranicznymi – nie jest to dla nas problem, ponieważ szlify w zawodzie zdobywaliśmy m.in. w Niemczech. Kilkunastoletnie doświadczenie gwarantuje, że przykładamy dużo uwagi do staranności pracy, aby każdy szczegół był dopracowany w najwyższym stopniu. Realizowaliśmy w przeszłości wiele zleceń wymagających ogromnej dokładności w kładzeniu glazury i umiejętności obróbki nietypowych materiałów, m.in. kamienia naturalnego i mozaiki. Możemy ułożyć każdą nawierzchnię zgodnie z projektem i Państwa indywidualną koncepcją.

Szeroka oferta z możliwością dopasowania do potrzeb

Oferta naszej firmy jest adresowana do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw poszukujących godnych zaufania specjalistów realizujących usługi glazurnicze. W portfolio mamy zarówno obiekty mieszkalne, jak i przemysłowe. Możemy ułożyć płytki w fabrykach, sklepach wielkopowierzchniowych, obiektach biurowych czy budynkach użyteczności publicznej. Naszymi klientami są też właściciele mieszkań i budynków wielorodzinnych, którzy potrzebują fachowca odpowiedzialnego za układanie płytek szkliwionych i gresowych. Doskonale potrafią też kłaść terakotę na klatkach schodowych, w łazienkach, na balkonach i tarasach. Również w hotelach i innych lokalach przeznaczonych na cele noclegowe i gastronomiczne istnieje zapotrzebowanie na takie usługi, które z przyjemnością zrealizujemy.

Co nas wyróżnia?

Duży zakres oferty świadczy o tym, że nasi specjaliści mają doświadczenie w realizacji różnych zleceń z zakresu układania płytek i chętnie podejmują wyzwania. Są to osoby, które zdobywały wiedzę i doskonaliły swoje umiejętności przede wszystkim w Niemczech – państwie słynącym z zamiłowania do najwyższej jakości i braku tolerancji dla nierzetelnego wykonania. Obecnie ich potencjał w zakresie profesjonalnego układania gresu, terakoty i kładzenia każdego innego rodzaju glazury jest dostępny także dla klientów z Katowic.

Na naszą renomę na rynku polskim i niemieckim pracowaliśmy przez wiele lat. Zaczynaliśmy od prostych, standardowych realizacji w branży usług glazurniczych, a w miarę zdobywania nowych umiejętności podejmowaliśmy się coraz bardziej wymagających zleceń. Układaliśmy m.in. wiele nawierzchni z kamienia naturalnego, mozaiki i wielkoformatowych płyt z naturalnych materiałów na terenie Niemiec. 

Cena położenia płytek w Katowicach

Wyceny prac polegających na kładzeniu płytek nie można wykonać bez dokładnego zapoznania się z konkretnym projektem oraz rodzajem materiału, z którego ma zostać przygotowana nawierzchnia, ponieważ w procesie układania gresu, kamienia czy terakoty ważna jest specyfika wybranych przez klienta produktów. 

Investerce z Katowic oferuje Państwu usługę układania płytek w atrakcyjnej cenie, gwarantując przy tym, że zespół pracowników dokładnie przeanalizuje wszelkie potrzeby i dostosuje wizję do możliwości technicznych.

Dysponujemy odpowiednimi narzędziami oraz wiedzą, dzięki którym wykonujemy pracę z zachowaniem najwyższych standardów i bezpieczeństwa. Nasz glazurnik fachowo wykona układanie płytek, wymagające wysoko rozwiniętych umiejętności manualnych i starannej pracy.

Od standardowych projektów do luksusowych rezydencji

Chcą zlecić usługę położenia płytek w dobrej cenie i porównując w tym celu propozycje otrzymane z różnych źródeł, powinno się wziąć pod uwagę przede wszystkim doświadczenie w realizacji zleceń obejmujących kładzenie glazury oraz podejście do klienta. Glazurnicy działający od lat na rynku nie potrzebują specjalnych rekomendacji – efekty ich pracy i satysfakcja odbiorców usług świadczy na ich korzyść. Odpowiednie relacje ze zleceniodawcami są równie ważne, ponieważ decydują o tym, czy wykonawca będzie w stanie zrozumieć i sprostać oczekiwaniom odbiorcy. Aby tak się stało, niezbędna jest umiejętność słuchania i wykonywania prac zgodnie z koncepcją zamawiającego bez wprowadzania zmian w projekcie.

Bardzo ważna jest dokładność, aby nie dopuścić do powstawania szczelin ani innych niedoskonałości podczas układania płytek szkliwionych, gresowych i wykonanych z terakoty, sprawiających, że całość wygląda nieestetycznie. Praca ta wymaga przede wszystkim precyzji i koncentracji, dzięki którym można prowadzić prace wykończeniowe dla najbardziej wymagających klientów. Nasi fachowcy spełniają te kryteria, a położone przez nich nawierzchnie są wysoko cenione przez zleceniodawców. Jesteśmy dumni z efektów wykonywanej przez nich pracy, a satysfakcja klientów motywuje cały zespół do jeszcze większego zaangażowania w realizację zadań. Dzięki niej wiemy, że podejmowane starania są doceniane i zaspokajają potrzeby osób, które zaufały nam jako ekspertom od kładzenia glazury.