Układanie płytek - Częstochowa

Odwiedź nas

  • Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00
  • Sobota Telefonicznie
  • Niedziela Lepiej nie ;)

Prace wykończeniowe to bardzo ważny etap przygotowania budynku i znajdujących się w nim lokali. Zespół Investerce ma wieloletnie doświadczenie w układaniu płytek i innych nawierzchni, zdobywane przez naszych glazurników przede wszystkim na terenie Niemiec. Najważniejszą zasadą, jaką kierujemy się w codziennej pracy, jest wysoka jakość, dlatego klienci firmy są zawsze zadowoleni i z przyjemnością polecają nas jako zaufanego wykonawcę.

Oferowane usługi glazurnicze obejmują profesjonalne układanie płytek ceramicznych, gresu i terakoty w Częstochowie. Kładzenie glazury to zadanie wymagające dużej precyzji, ponieważ pracuje się z materiałem łatwo ulegającym uszkodzeniom. Podczas przycinania płytka może się złamać w niewłaściwym miejscu lub ukruszyć, dlatego konieczne jest stosowanie odpowiednich narzędzi i technik, aby uniknąć strat.

Cena położenia nowych płytek w Częstochowie

Koszt realizacji prac zależy m.in. od materiałów, jakie mamy położyć. Układanie klasycznej glazury jest bowiem znacznie łatwiejsze niż kładzenie dużych płyt z kamienia naturalnego, terakoty lub gresu, dlatego nasi eksperci najpierw muszą przyjrzeć się materiałowi, z którego jest ona wykonana. Każdy zatrudniony w firmie glazurnik należy do najlepszych fachowców z Częstochowy, więc możemy zagwarantować najwyższą jakość usług.

Koszt kładzenia glazury zależy też od kształtu powierzchni oraz jej wielkości. Coraz częściej projektuje się je w nietypowych formach, np. pomieszczenie o półkolistych ścianach, wzdłuż których układa się płytki stanowi duże wyzwanie. Chętnie podejmujemy się takich zadań, ponieważ mamy doświadczenie w realizacji niestandardowych projektów. Na cenę położenia wpływ ma nie tylko to, jaką terakotę Państwo wybrali, ale także stopień trudności realizacji prac.

Oferta dla osób prywatnych, firm i instytucji

Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Zapraszamy do współpracy deweloperów, zarządców centrów handlowych, banków, hoteli i obiektów przemysłowych. Dla każdego klienta tworzymy skrojoną pod potrzeby usługę, ponieważ wszystkie zlecenia traktujemy jako oddzielną historię.

W Częstochowie zajmujemy się m.in. układaniem płytek gresowych i kładzeniem glazury innego rodzaju, ale chętnie zrealizujemy Państwa projekty w pozostałych częściach regionu i kraju. Mamy 13-letnie doświadczenie w pracy w branży glazurniczej na terenie Polski i za granicą. Nasza spółka powstała w celu połączenia sił i najlepszych praktyk, dlatego angażujemy się w realizację coraz większych projektów. Jesteśmy gotowi stawić czoła nowym wyzwaniom.

Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły, zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego na układanie płytek. W możliwie najkrótszym czasie podamy cenę i termin realizacji prac.

Wyróżniają nas doświadczenie i profesjonalne podejście

Dotychczas zrealizowane prace dotyczyły m.in. układania płytek w dużym formacie, a także kamienia naturalnego i mozaiki, co wymagało dużych umiejętności oraz precyzji działania. Praca ta dostarczyła nam wiele cennych doświadczeń i nauczyła przywiązywania szczególnej wagi do szczegółów. Nawet najmniejsze detale mają znaczenie, więc staramy się, aby klienci byli w pełni zadowoleni z jakości świadczonych usług.

Potrafimy rozwiązywać nietypowe problemy, ponieważ w przeszłości musieliśmy zmierzyć się z wieloma takimi trudnościami. Jeśli chcą Państwo lepiej poznać naszego możliwości, zapraszamy do zapoznania się z portfolio i kontaktu. Proponujemy elastyczne usługi, które zawsze dopasujemy do indywidualnych potrzeb.