Układanie płytek - Opole

Odwiedź nas

  • Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00
  • Sobota Telefonicznie
  • Niedziela Lepiej nie ;)

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy od lat zdobywali doświadczenie na rynku krajowym i zagranicznym, kładąc różne rodzaje glazury w małych i dużych obiektach. Specjalizujemy się w układaniu standardowych płytek, gresu i terakoty. Oferujemy nasze usługi w Opolu, Katowicach, Wrocławiu i całej Polsce. Mieliśmy też przyjemność realizować wiele zamówień w Niemczech, zarówno w ramach niewielkich projektów, jak i zleceń obejmujących powierzchnie o wielkości kilkuset metrów kwadratowych.

Dokonując wyboru wykonawcy, należy kierować się renomą przedsiębiorstwa. Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych glazurników mających najlepsze umiejętności w zakresie kładzenia płytek gwarantujące wysoką jakość wykonania. Zawsze oddajemy idealnie wykończoną nawierzchnię, która wiernie służy przez wiele długich lat.

Szeroki wachlarz usług

Firma Investerce przyjmuje zamówienia na usługi glazurnicze w Opolu. Nasi specjaliści potrafią układać klasyczne płytki o małej powierzchni, jak i mogą położyć wielkogabarytowe elementy wykonane z naturalnych materiałów. Ponad dekada doświadczenia stanowi gwarancję trzymania najwyższych standardów – każde zlecenie realizujemy z największą starannością i zaangażowaniem. Dzięki temu współpraca z naszymi klientami układa się bardzo dobrze, a obie strony umowy są usatysfakcjonowane.

Współcześnie układanie płytek nie dotyczy wyłącznie ścian i podłóg w łazienkach oraz kuchniach. Od lat materiały te stosuje się też w innych pomieszczeniach np. w lokalach mieszkalnych oraz użytkowych: w holach, korytarzach, na klatkach schodowych, ponieważ taką nawierzchnię łatwo jest utrzymać w czystości. Takie rozwiązanie doceniają m.in. właściciele i zarządcy budynków mieszkalnych i usługowych, zakładów przemysłowych, magazynów, hal i przedsiębiorstw, w których trzeba często myć podłogi i ściany. Nasza oferta obejmująca kładzenie glazury odnosi się do wszystkich nawierzchni, w tym zewnętrznych, a więc m.in. tarasów i balkonów.

Materiały, z jakimi pracujemy

Obecnie coraz częściej realizujemy projekty wymagające umiejętności układania nawierzchni ze spieków kwarcowych. Takie płyty mają dużą powierzchnię, a ponadto mogą być bardzo cienkie – niektóre mają tylko 3,5 mm grubości, co sprawia, że ich kładzenie wymaga zachowania bardzo dużej ostrożności i starannej obróbki. W przeciwnym razie ten piękny i kosztowny surowiec podczas próby położenia może ulec uszkodzeniu lub zniszczeniu. Nasz glazurnik może się jednak zająć każdą pracą, niezależnie od tego, jaką terakotą czy gresem dysponuje klient. Wiemy również, jak powinno się układać płytki w przestrzeniach otwartych, niezależnie od ich rodzaju.

Cena położenia płytek w Opolu

Kompleksowe usługi glazurnicze są wykonywane w ramach prac wykończeniowych, dlatego możemy rozpocząć realizację po zakończeniu poprzednich etapów budowy lub remontu. Aby zlecić układanie płytek, należy złożyć zapytanie o cenę. Nasza firma Opola przygotowuje ofertę indywidualnie, zależnie od zakresu i specyfiki konkretnej usługi. Inną wycenę otrzymacie Państwo w przypadku klasycznej glazury, inną, gdy zamierzacie położyć elementy wielkopowierzchniowe. Takie produkty najczęściej są stosowane do wykończenia luksusowych rezydencji oraz wnętrz, w których ważna jest jakość. W każdym przypadku gwarantujemy najwyższe standardy wykonania, niezależnie od tego, czy wybierzecie Państwo terakotę, gres, płytki szkliwione czy inny materiał.

W razie potrzeby glazurnicy dokonają oględzin Państwa nieruchomości, aby stwierdzić, jakie prace należy wykonać i jakie środki będą potrzebne, aby zrealizować dany projekt. Dzięki temu będziemy mogli dobrze przygotować się do wykonania zleconych zadań. Misją naszej firmy jest zapewnienie satysfakcji klientom, więc za każdym razem dokładamy starań, aby praca mogła być przez Państwa wysoko oceniona. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu. Zawsze służymi swoim wsparciem, między innymi doradzając, jakie płytki sprawdzą się w danym przypadku najlepiej.