Układanie płytek - Wrocław

Odwiedź nas

  • Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00
  • Sobota Telefonicznie
  • Niedziela Lepiej nie ;)

Nasza firma specjalizuje się w pracach wykończeniowych, które wykonujemy m.in. na Dolnym Śląsku. Usługi glazurnicze w Investerce są realizowane we Wrocławiu przez doświadczonych pracowników, którzy mają bogate portfolio w różnych projektach w kraju i za granicą. Wiele prac wykonywali oni w Niemczech, gdzie wysoka jakość i duża staranność stanowią gwarancję udanej współpracy. Niemieccy klienci zlecali nam mnóstwo wymagających zadań z zakresu układania płytek, terakoty i gresu, ufając, że nasze zaangażowanie i wiedza zapewniają doskonały efekt i nigdy się nie zawiedli. Każde, nawet najmniejsze zamówienie, jest dla nas ważne i traktujemy je indywidualnie.

Odpowiednio dużo czasu poświęcamy na zapoznanie się ze specyfiką zadania, które należy wykonać i materiału, z jakiego zrobione są płytki. Nie tolerujemy bowiem niedbałego wykonania, dlatego musimy znać każdy szczegół, aby odpowiednio wycenić i zaplanować prace. Cena położenia płytek we Wrocławiu nie jest stała – glazurnik najpierw oceni rodzaj materiału, planowany sposób ułożenia, wielkość powierzchni i inne czynniki mogące zwiększać lub zmniejszać całkowite koszty.

Proponujemy rozbudowany pakiet usług

Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz firm w zakresie układania płytek. Jeśli szukają Państwo glazurnika, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W portfolio firmy znajduje się wiele realizacji wykonanych w kraju i za granicą dla właścicieli mieszkań, budynków jednorodzinnych, lokali usługowych i gastronomicznych. Oferta jest interesująca także dla właścicieli i zarządców innych nieruchomości, hoteli, obiektów przemysłowych, galerii handlowych i lokali użytkowych.

Dla każdego opracowujemy indywidualny pakiet prac, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci zwracają się do nas o pomoc w zrealizowaniu niepowtarzalnej wizji pięknego wnętrza wyłożonego glazurą i terakotą, dlatego musimy wsłuchać się w ich opinie i pomysły, zmieniając marzenia w rzeczywistość przy pomocy najbardziej odpowiednich środków i metod. Doskonale rozumiemy, że oczekiwania klientów wobec ostatecznego wyglądu nawierzchni są kluczowe dla udanej współpracy.

Doświadczenie i jakość

Nasi pracownicy są ekspertami w układaniu m.in. gresu oraz terakoty i stale podnoszą jakość tych usług we Wrocławiu. Kładzenie glazury, bez względu na rodzaj materiału, nie ma dla nich tajemnic. Specjalizujemy się nie tylko w standardowych płytkach oraz wyrobach gresowych. Możemy zaoferować Państwu wykonywanie efektownych nawierzchni ze spieków kwarcowych Laminam. Są to produkty wielkogabarytowe wymagające szczególnej ostrożności i staranności w obróbce, ponieważ mogą mieć zaledwie 3,5 mm grubości, co znacząco zwiększa ryzyko ich uszkodzenia. Jednocześnie stanowią one jeden z najtrwalszych materiałów wykończeniowych w branży usług glazurniczych. Wykazują dużą odporność na czynniki termiczne, chemiczne i zarysowania. Można położyć je na zewnątrz, ponieważ nie ulegają zniszczeniu pod wpływem promieniowania UV, czy mrozu. Z tego powodu z roku na rok rośnie jego popularność jako nawierzchni wykorzystywanej na blatach, kominkach, parapetach, ścianach oraz posadzkach. Najczęściej stosowane są do wykończenia luksusowych wnętrz i rezydencji, w których liczy się nie tylko olśniewające pierwsze wrażenie, ale wysoka jakość wykonania.

Jaka jest cena realizacji prac?

Żadne zlecenie wymagające umiejętności kładzenia glazury nie jest dla nas wyzwaniem, więc chętnie podejmiemy się wszelkich prac tego typu, gwarantując satysfakcjonującą obie strony wycenę. Chcąc poznać cenę wykonania prac, należy zwrócić się do biura we Wrocławiu o ofertę zawierającą wycenę zakupu materiałów i usługi. Układanie płytek może mieć zróżnicowaną cenę, zależnie od powierzchni nieruchomości, jej przeznaczenia oraz stopnia trudności prac.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest staranność, aby efekt pracy glazurników zachwycał właścicieli i użytkowników nieruchomości. Nigdy nie zawodzimy naszych klientów, ponieważ dzięki doświadczeniu i dużym umiejętnościom zawsze znajdujemy wyjście z najtrudniejszych sytuacji. Nie boimy się wyzwań, a gdy coś idzie nie po myśli, mobilizujemy się jeszcze bardziej, aby zapewnić najwyższą jakość.

Z przyjemnością zrealizujemy najtrudniejsze projekty wymagające wysokich umiejętności przy układaniu płytek, terakoty, gresu, w tym dotyczących położenia innych materiałów, w których liczy się profesjonalizm i doświadczenie. Od lat pracujemy na renomę firmy, starając się, aby była ona utożsamiana z wysokim standardem pracy i tworzeniem pięknych wnętrz. Naszym atutem jest to, że radzimy sobie z najtrudniejszymi zadaniami, traktując je jak wyzwanie, nie jak przeszkody na drodze do celu.