Układanie płytek - Radomsko

Odwiedź nas

  • Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00
  • Sobota Telefonicznie
  • Niedziela Lepiej nie ;)

Od lat nasi fachowcy cieszą się zaufaniem klientów w Polsce i Niemczech, ponieważ wykonują swoją pracę rzetelnie i z zaangażowaniem. Firma Investerce kontynuuje tę wspaniałą tradycję, zrzeszając najlepszych pracowników. Połączyliśmy siły, aby zapewnić Państwu jak najlepszą obsługę w zakresie układania płytek, gresu, terakoty i nawierzchni z innych materiałów oraz by móc podjąć nowe wyzwania przy dużych inwestycjach. Jesteśmy gotowi do współpracy z deweloperami, właścicielami i zarządcami budynków mieszkalnych i obiektów przemysłowych. Chętnie realizujemy też projekty stworzone dla hoteli, biur, centrów handlowych oraz lokali użytkowych. Oferujemy także kładzenie glazury w mieszkaniach prywatnych na terenie Radomska.

Oferta dla klientów indywidualnych i firm

Naszym klientom proponujemy usługi glazurnicze, w tym układanie płytek w atrakcyjnej cenie. Jesteśmy partnerem godnym zaufania, dlatego możecie powierzyć nam trudne realizacje. Mamy doświadczenie w układaniu na podłogach wielu materiałów o różnorodnych właściwościach: klasycznych produktów w standardowej wielkości, jak i dużych elementów ze spieków kwarcowych, które można zastosować na posadzce lub ścianie. Mają one większe rozmiary, lecz są zarazem bardzo cienkie, co sprawia, że ich montaż jest wymagający. Istnieje duże ryzyko uszkodzenia płyty, więc za ich położenie jest odpowiedzialny wykwalifikowany i najbardziej doświadczony glazurnik. Takie materiały wykończeniowe zyskują w Polsce coraz większą popularność ze względu na ich odporność na zarysowania, czynniki techniczne, termiczne i chemiczne, a także na promieniowanie UV i mróz.

Indywidualne podejście do współpracy

W każdym przypadku cena położenia płytek w Radomsku zostanie ustalona indywidualnie po zapoznaniu się naszych pracowników ze specyfiką zlecenia, projektem oraz materiałami, które należy zastosować. Dzięki temu możecie być Państwo pewni, że rzetelnie oszacujemy całkowity koszt Wasze inwestycji.

Nasze umiejętności w branży usług glazurniczych doskonaliliśmy w Niemczech, przez wiele lat układając z nich blaty, okładziny kominkowe, parapety, ściany oraz posadzki. Najlepiej prezentują się one w luksusowych wnętrzach, nowoczesnych rezydencjach, siedzibach przedsiębiorstw, ekskluzywnych hotelach i innych obiektach, których użytkownicy wymagają wysokiej jakości.

Jeśli szukacie Państwo dobrego fachowca, glazurnika wiedzącego jak fachowo kłaść płytki szkliwione, gresowe i terakotę, zgłoście się do nas po wycenę. Uzyskacie szybką odpowiedź zawierającą naszą ofertę wraz z szacunkowym terminem realizacji.