Układanie płytek - Kielce

Odwiedź nas

  • Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00
  • Sobota Telefonicznie
  • Niedziela Lepiej nie ;)

Szukasz firmy, której warto powierzyć układanie gresu, terakoty i płytek? Zgłoś się do nas, a remont z pewnością zostanie zakończony sukcesem. Oferujemy kompleksowe usługi glazurnicze w Kielcach. Obsługujemy klientów biznesowych i indywidualnych, do każdego zlecenia podchodząc z dużą odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Szczególnie ważne jest dla nas przestrzeganie najlepszych standardów pracy. Zwracamy uwagę na detale i wiemy, że sposób układania płytek ma duży wpływ na ostateczny wygląd wnętrza i zaplanowaną wcześniej aranżację. Nasi klienci mogą liczyć na korzystne warunki współpracy i atrakcyjne ceny. Wystarczy nawiązać kontakt z pracownikami i opowiedzieć o swojej wizji. Ustalimy dogodny termin i zadbamy o sprawne, precyzyjne wykonanie wszystkich zamówionych usług.

Najlepszy glazurnik w regionie

Oferowane kładzenie glazury wymaga umiejętności i doświadczenia. Nie eksperymentujemy na naszych klientach i doskonale wiemy, w jaki sposób uniknąć najczęściej spotykanych w branży błędów. Zaczynamy od właściwego przygotowania podłoża. Każdy dobry glazurnik w Kielcach wie, że konieczne jest usunięcie wszystkich zanieczyszczeń i kurzu, ponieważ pogarszają one przyczepność zaprawy klejowej. Nie mniej ważne jest dobranie odpowiedniej fugi i kleju. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia upewniamy się, że mamy niezbędne materiały i narzędzia, a typ płytek współgra z zastosowaną przez nas zaprawą. Pracujemy szybko, ale przestrzegamy zaleconych przez producentów odstępów czasowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie uniknąć przebarwień i pękania fug, a nasi klienci cieszą się długotrwałym efektem i nienaganną estetyką. Cena położenia płytek uzależniona jest przede wszystkim od metrażu i ilości materiałów. Zachęcamy do kontaktu i indywidualnej wyceny projektu.

Szeroki zakres usług

Każde wnętrze jest wyjątkowe. Zgłaszający się do nas klienci często mają bogatą wyobraźnię i stawiają na oryginalne pomysły aranżacyjne. Naszym celem jest praktyczna realizacja projektu w taki sposób, by spełniał oczekiwania inwestora i nie odbiegał od wcześniejszych wyobrażeń. W ramach usług możliwe jest układanie terakoty, gresu i płytek o rozmaitych kształtach. Zajmujemy się różnymi pomieszczeniami, wykonujemy remonty kuchni, łazienki, balkonu, tarasu, werandy i korytarza. Obsługiwaliśmy zarówno właścicieli firm, jak i klientów prywatnych, którzy marzyli o wykończeniu swojego mieszkania lub domu. Kładzenie glazury może odbywać się wewnątrz i na zewnątrz budynku, należy jedynie pamiętać o wybraniu materiałów odpornych na mróz i zmienne warunki atmosferyczne. Chętnie doradzimy i podzielimy się swoim wieloletnim doświadczeniem. Fachowcy odpowiedzą na wszystkie pytania i przedstawią praktyczne aspekty realizacji różnych projektów.

Kompleksowe usługi glazurnicze w Kielcach

O jakości naszych prac najlepiej świadczą opinie zadowolonych klientów. Już od pierwszego kontaktu dbamy o komfort i zadowolenie inwestorów. Proponowana przez nas cena układania płytek w Kielcach jest korzystna, a zarazem obejmuje wszystkie niezbędne działania, w tym przygotowanie podłoża i fugowanie. Dbamy o porządek w miejscu pracy i staramy się, by przeprowadzany remont był jak najmniej uciążliwy. Trzymamy się ustalonych terminów i nie dopuszczamy do kłopotliwych opóźnień. Warto sprawdzić portfolio dotychczasowych realizacji i przekonać się, że zaufało nam już wielu klientów. Zajmowaliśmy się układaniem gresu, terakoty i płytek w centrach handlowych, hotelach, bankach i powierzchniach przemysłowych. Zapewniamy elastyczne i profesjonalne usługi w atrakcyjnej cenie.