Układanie płytek - Bielsko Biała

Odwiedź nas

  • Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00
  • Sobota Telefonicznie
  • Niedziela Lepiej nie ;)

W naszej ofercie znajduje się profesjonalne kładzenie glazury w Bielsko-Białej. Zapewniamy elastyczne usługi i atrakcyjne ceny, dzięki czemu cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów. Korzystając z naszej pomocy, można liczyć na sprawny remont i bezbłędne układanie płytek, które będzie zgodne z projektem i wizją aranżacyjną inwestora. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość. Zachęcamy do nawiązania kontaktu i przedstawienia swoich oczekiwań. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Współpracowaliśmy już z hotelami, galeriami handlowymi, restauracjami i właścicielami prywatnych lokali mieszkalnych. Dobry glazurnik podejmie się realizacji różnych zleceń, niezależnie od metrażu i charakteru remontowanej przestrzeni.

Najlepsze usługi glazurnicze

W swojej pracy szczególną uwagę zwracamy na jakość i funkcjonalność rozwiązań. Układanie gresu, terakoty i płytek wymaga odpowiedniego zaplanowania prac i przygotowania podłoża. Bez oczyszczenia powierzchni nie można liczyć na zachowanie prawidłowych parametrów kleju. Ponadto trzeba uwzględniać odstępy czasu między wykonywaniem kolejnych etapów kładzenia glazury. Jeśli fugi zostaną położone zbyt szybko, mogą się kruszyć i odbarwiać, co negatywnie wpłynie na efekt estetyczny i trwałość aranżacji. Pracujemy sprawnie, ale nie pozwalamy, by pośpiech stał się przyczyną błędów i prowadził do nadmiernego zużycia materiału. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami, dzięki którym cena położenia płytek nie musi być wysoka, a zamówione przez klienta materiały zostaną użyte jak najbardziej ekonomicznie. Wycena zawsze odbywa się indywidualnie. Uzależniona jest przede wszystkim od metrażu przestrzeni i pracy, którą trzeba włożyć w zakończenie remontu.

Różne style aranżacji

Nasze usługi glazurnicze kierowane są do osób o różnych potrzebach. Klienci w Bielsko-Białej chętnie decydują się na wnętrza nowoczesne, zachowane w stonowanej kolorystyce. Modne są proste formy geometryczne i duże płytki. Propozycje dla siebie znajdą również miłośnicy klasycznych i artystycznych aranżacji. Do każdego zlecenia podchodzimy z dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Fachowcy chętnie udzielą praktycznych porad, które pomogą zaplanować układanie płytek w taki sposób, by wyglądały efektownie i były funkcjonalne. Wielokrotnie zajmowaliśmy się już kładzeniem ozdobnej terakoty i gresu. Warto zapoznać się z galerią naszych dotychczasowych realizacji, która potwierdza jakość i precyzję przeprowadzanych przez nas remontów. Podejmujemy się prac we wnętrzach budynków i na odkrytej powierzchni, gdzie stosuje się materiały odporne na mróz, wilgoć i działanie słońca. Glazurnik często pracuje na balkonach, tarasach i werandach.

Kładzenie glazury w Bielsku-Białej

Zgłaszający się do nas klienci mogą liczyć na dogodne terminy i profesjonalną współpracę. Spełniamy wszystkie obietnice i aktywnie wsłuchujemy się w oczekiwania inwestorów. Usługi glazurnicze przeprowadzamy w możliwie jak najmniej uciążliwy sposób, dbając o porządek w miejscu pracy i ograniczenie emitowanego hałasu. Pomaga nam w tym duże doświadczenie i dobór nowoczesnych narzędzi, które pozwalają na szybkie i precyzyjne cięcie materiałów. Oferowana przez nas cena układania płytek jest bardzo atrakcyjna. Wystarczy nawiązać kontakt i umówić się na dogodny termin. Remontujemy łazienki, kuchnie, korytarze i przestrzenie przemysłowe. Zapewniamy pozytywną atmosferę współpracy i chętnie podejmujemy się nowych wyzwań zawodowych. Realizujemy mniej i bardziej typowe projekty, a położona przez nas terakota i gres przez wiele lat będą zachwycać nienagannym wyglądem.