Układanie płytek - Kraków

Odwiedź nas

  • Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00
  • Sobota Telefonicznie
  • Niedziela Lepiej nie ;)

Chcesz zamówić profesjonalne usługi glazurnicze w Krakowie? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy układanie gresu, terakoty i płytek przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi i wiedzy specjalistycznej. Mamy duże doświadczenie w branży. Fachowcy, którzy już wielokrotnie podejmowali się prac remontowych, są w stanie uniknąć często spotykanych błędów i zapewnić największą wydajność. Umieją szybko ocenić przestrzeń i rodzaj potrzebnych materiałów, a kładzenie glazury nigdy nie zajmuje im dużo czasu. Tak właśnie jest z nami. Wielokrotnie już podejmowaliśmy się współpracy z klientami biznesowymi i indywidualnymi. Remontowaliśmy prywatne kuchnie i łazienki, hotele, banki, restauracje i galerie handlowe. Zachęcamy do indywidualnego kontaktu i ustalenia szczegółów.

Kompleksowe kładzenie glazury

Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie w trakcie remontu. Układanie płytek obejmuje wiele działań i wymaga starannego przygotowania. Chętnie udzielimy porad na temat dopasowania odpowiedniego rodzaju materiału. Warto pamiętać, że na powierzchniach znajdujących się poza wnętrzem budynku, takich jak tarasy i balkony, konieczne są płytki o zwiększonej wytrzymałości. Najlepiej sprawdzają się materiały mrozoodporne, które nie będą pękać i uszkadzać się pod wpływem zmiany temperatur. Glazurnik dobierze do nich odpowiedni klej i fugi. Cena położenia płytek uzależniona będzie od metrażu i indywidualnych oczekiwań inwestora. Z powodzeniem da się jednak wykonać remont w bardzo korzystnej cenie, bez nadmiernego obciążania swojego budżetu. Kolejną istotną kwestią jest przestrzeganie standardów branży i zaleceń producenta. Układanie terakoty i gresu musi odbywać się etapami, nadmierny pośpiech może przyczyniać się do kruszenia fug i kłopotliwych odbarwień.

Dobry glazurnik w Krakowie

Dlaczego warto postawić na nasze usługi? Odpowiedzi na to pytanie najlepiej udzielą dotychczasowi klienci, którzy mieli już okazję przekonać się o naszych możliwościach w praktyce. Chwalą współpracę między innymi ze względu na:

  • precyzyjne układanie płytek, które jest w pełni zgodne z projektem i wizją aranżacyjną inwestora,
  • pozytywną atmosferę działania i praktyczne porady fachowców,
  • ekonomiczne podejście do zużycia materiału (cena układania płytek w Krakowie znacznie się zmniejsza, jeśli osoby wykonujące remont dbają o maksymalne wykorzystanie dostępnych materiałów i przeprowadzanie optymalnych cięć),
  • troskę o komfort klienta i porządek w miejscu pracy.

Każdy dobry glazurnik wie, że największe znaczenie w tej branży ma doświadczenie. To ono pozwala na szybką ocenę przestrzeni i odpowiednie planowanie czasu pracy. Swoje pierwsze prace już dawno mamy za sobą. Duża wprawa w kładzeniu glazury umożliwia nam zachowanie dogodnych terminów i sprawny remont w każdych warunkach.

Klienci biznesowi

Zgłaszają się do nas właściciele różnych obiektów. Specjalną ofertę przygotowaliśmy dla klientów biznesowych, którym zależy na efektownych i przyciągających uwagę wnętrzach. Kładliśmy już płytki w hotelach, galeriach handlowych i bankach. Wiemy, że w takich sytuacjach szczególnie istotne są detale i spójne zagospodarowanie przestrzeni. Luksusowe korytarze, kuchnie i łazienki mają duży wpływ na opinię gości i użytkowników lokalu. Nasze usługi glazurnicze dedykujemy również przedsiębiorcom, którzy dysponują obiektami przemysłowymi w Krakowie. Zapewniamy trwałe i solidne rozwiązania, które nie ulegną uszkodzeniom nawet w czasie intensywnego użytkowania i trudnych warunków zewnętrznych. Aby inwestycja się powiodła, konieczne jest zastosowanie właściwych materiałów i zastosowanie wytrzymałego kleju. W trakcie indywidualnej konsultacji i wyceny projektu chętnie udzielimy więcej informacji na temat remontów przestrzeni publicznych.

Klienci indywidualni

Oferowane przez nas układanie gresu, terakoty i płytek jest również odpowiedzią na zapotrzebowanie wśród klientów indywidualnych. Często realizujemy zlecenia w mieszkaniach i domach prywatnych. Najczęściej zajmujemy się remontem łazienki, kuchni, tarasu i balkonu. Nowoczesne płytki są jednak niezwykle uniwersalnym i praktycznym materiałem. Ze względu na swoją wytrzymałość doskonale sprawdzą się w korytarzu i salonie oraz w domach właścicieli zwierząt. Kładzenie glazury to nie tylko nasza praca. Z przyjemnością patrzymy na efekty wykonanych remontów i cieszy nas każdy zadowolony klient. Dla dobrych glazurników układanie płytek z czasem staje się prawdziwą pasją. Pozwala odkryć potencjał aranżacji dużych i małych przestrzeni.